www.ddr.cz X-PAD PROFI Version Dance Pad


PřihlásitZapomenuté heslo »
Nová registrace »


TV spot jednoho z prodejců


Anketa

Líbí se vám design tanečních podložek řady X-Pad?

Celkem hlasovalo: 5873

Hledání


X-PAD PROFI Version Dance Pad

         X-PAD PROFI Version Dance Pad je v současnosti bezkonkurenčně nejlepší taneční podložka na českém trhu. Jedná se o nejvyšší třídu tanečních podložek dostupných v ČR. Kvalitou zpracování a použitých materiálů překonává i velmi populární a v ČR nejprodávanější typ taneční podložky X-PAD, Extreme Dance Pad, ze kterého konstrukčně vychází. Tato moderní taneční podložka s originálním designem a maximální životností je produktem české společnosti VISO SPORT! Doporučit ji můžeme jak naprostým začátečníkům ve světě tanečních her, tak i pokročilejším hráčům, kteří si chtějí zvyšovat svou úroveň při rychlejších a náročnějších skladbách. Avšak stejně jako u ostatních softpadů není ani na tomto typu umožněn pohyb v obuvi. Pokud však pohyb v obuvi nepožadujete, je X-PAD PROFI Version Dance Pad nejlepší možnou volbou - můžeme jej dokonce doporučit více než jakýkoli profesionální hardpad.

         Podložka obsahuje speciálně tvrzený molitan, který hráči poskytuje dokonalou podporu při tanci a pomáhá šetřit jeho klouby, na druhou stranu ale nezpůsobí, že by se hráč do podložky propadal a nemůže tedy dojít ke zkreslování výsledků při pokročilejší hře. Nabízí perfektní a pohodlný odraz i dopad. Díky zmíněné výplni je také maximálně prodloužena životnost, neboť téměř nedochází k opotřebování snímačů, které jsou díky ní ze všech stran chráněny.

 

         Kvalita použitých povrchových materiálů i senzorů je na českém trhu jedinečná. Povrch je vyroben z příjemného a oproti jiným podložkám pevnějšího materiálu, který nepodkluzuje při tancování v ponožkách ani na boso. Jedná se o bezkonkurenční technologii povrchové úpravy tvořené ze speciálních protiskluzových pyramid, kterou využívají pouze taneční podložky X-PAD.

         Senzory řady X-PAD jsou v této třídě tanečních podložek nejmodernější a nejkvalitnější na trhu. Je to dáno kombinací nového propracovaného firmware a speciálních materiálů snímačů, které zcela vylučují rušení či samovolné spínání a dokonce nedochází ani k sebemenším zákmitům signálu po stlačení a uvolnění senzoru. Kvalita senzorů byla potvrzena nezávislým testem laboratoře VUT v Brně, kde byla provedena měření rychlosti odezev a kvality signálu na osciloskopu.  Z výsledků (viz obrázek) je patrné, že X-PADy obsahují velmi kvalitní snímače, které se chovají dokonce lépe a spolehlivěji než klasické mikrospínače. Křivka signálu přesně odpovídá simulovanému stisku senzoru, nedochází k jakémukoli zpomalení či zkreslení signálu. Jednotlivé kroky jsou tak zaznamenávány rychle a zcela bezchybně. Vzhledem k tomuto faktu lze podložky řady X-PAD zařadit v oblasti senzorů na vrchol tanečních podložek dostupných v ČR.

         Umístění snímačů bylo důmyslně upraveno tak, aby nedocházelo k samovolnému spínání ve chvíli, kdy hráč stojí na středovém poli (k těmto problémům dochází především u Impact Dance Pad). Snímače nepřesahují výztuhy šipek ani grafické znázornění na podložce. Konstrukce podložek řady X-PAD je uzpůsobena tak, aby hráči mohli maximálně využít možností, které podložka nabízí, jako je především pozitivní dopad na zdraví a kondici uživatelů. Celkový příjemný dojem z pohybu na podložce pak v případě X-PAD, PROFI Version Dance Pad umocňují špičkově zpracovaná herní pole, která jsou plasticky vyztužená a jejichž vyvýšené šipky usnadňují přesnou orientaci na podložce.

         Navzdory svým vlastnostem podložka není určena pro tanec v botách, ideální uplatnění najde při domácím použití, na večírcích a jiných akcích, kde rozproudí nejen zábavu, ale hlavně všechny, kteří se budou chtít zábavnou formou protáhnout a udělat tak něco pro svou kondici. Výhodou tohoto modelu je rovněž snadná skladovatelnost a manipulace. Trénovat s podložkou tak mohou zcela bez obav nejen dospělí, ale již i odrostlejší děti. Připojení je rovněž dílem okamžiku, neboť podložka se k počítači připojuje jednoduše prostřednictvím USB portu. Není tedy potřeba stahovat či instalovat další ovladače. O základní nastavení podložky se automaticky postará přiložený software. Jak je celý proces instalace snadný se můžete přesvědčit zde.
          Podložka podporuje počítače typu PC a MAC, na PC jsou pak podporovány operační systémy MS Windows a Linux. Software pro počítače Apple je možné stáhnout zdarma z Internetu. Stejně tak je možné pomocí Internetu zdarma rozšířit přibalenou základní sadu 213 písní o nové skladby k hraní. V přiloženém editoru lze pak snadno 'ošipkovat' jakoukoliv skladbu ve formátu .wav nebo .mp3, nejste tedy nuceni pouze k poslechu dodávaných skladeb, ale můžete si svou kolekci hudby k tanci sestavit na míru. Vybrat si můžete rovněž z několika tanečních her, které X-PAD, PROFI Version Dance Pad podporuje - StepMania, DWI (Dance With Intensity), ITG (In The Groove), ale i  Dancing Stage a další DDR Dance Dance Revolution hry.

         Ať už jste tedy zkušený hráč DDR, který si chce dopřát nejkvalitnější zážitek při tančení na podložce, nebo nováček, který chce již od začátku mít nejlepší podmínky pro trénink, X-PAD, PROFI Version Dance Pad je pro Vás tou nejlepší volbou.
 

         Do uvedení podložek X-PAD na český trh neexistoval jednotný standard pro rozměry podložek a jejich senzorů. Díky skutečnosti, že se X-PADy staly bezkonkurenčně nejrozšířenější řadou v ČR nejen v domácnostech (byly jich prodány desetitisíce), ale i v organizacích pracujících s dětmi (více než 90 % Domů dětí a mládeže a Středisek volného času v ČR podložky X-PAD vlastní), právě jejich rozměry se staly českou normou. Budete-li do budoucna zvažovat účast na plánovaných soutěžích na tanečních podložkách, určitě je vhodné trénovat právě na X-PADech.

         DDR.CZ vám navíc k těmto podložkám nabízí kromě standardní záruky také volbu mezi garancí životnosti po 3 či 18 měsíců. Po zvolenou dobu vám v případě opotřebení senzorů zaručuje výměnu taneční podložky za nový kus.

Galerie


Novinky

Již tuto sobotu 9.2. PARDUBICE TURNAJ NA TANEČNÍCH PODLOŽKÁCH

06/02/2013

9. února 2013 - SPOFESTA CUP - TURNAJ NA TANEČNÍCH PODLOŽKÁCH

více

TvFit opět v prodeji

31/07/2012

Vážení zákazníci a příznivci tanečních podložek. Dnešním dnem je opět k dispozici interaktivní podložka TvFit.

více

Vesnička Sedlo Vás zve v neděli 29.7. 2012.

20/07/2012

Malebná vesnička Sedlo v Jižních Čechách si Vás dovoluje pozvat na pouťové odpoledne pro děti. Čeká Vás spousta legrace a her pro malé i větší. V neposlední řadě bude možnost si zaskákat na tanečních podložkách a pořádně se vyřádit.

více

PlayDance ve Fitku EDEN

20/06/2012

Ve fitku Eden v Jindřichově Hradci... Taneční podložky a Playdance, Fitko EDEN Jarošovská ulice, každé úterý a neděli od 18:30

více

Turnaj na tanečních podložkách (Brno, 8.5.2012)

02/05/2012

Všechny vášnivé tanečníky zveme na blížící se turnaj v Brně. Všechny potřebné informace naleznete na uvedeném odkazu.

více

Herní víkend se soutěží o taneční podložku

26/03/2012

Herní klub Griffin chystá poslední březnový víkend setkání milovníků deskových her Herní Víkend (30.3.- 1.4.2012)! Těšit se můžete zcela jistě na spoustu her, turnaje, lapry, testování her, čajovnu a dobrou společnost.

více

archiv

Kde koupit?

více

Přeskočit na obsah

  • DDR.CZ
  • Velkoobchod
  • Reklamace
  • Ke stažení
  • Diskuze
  • Kontakt