www.ddr.cz X-PAD Extreme Dance Pad


PřihlásitZapomenuté heslo »
Nová registrace »


TV spot jednoho z prodejců


Anketa

Líbí se vám design tanečních podložek řady X-Pad?

Celkem hlasovalo: 5748

Hledání


X-PAD Extreme Dance Pad

         X-PAD Extreme Dance Pad je v ČR nejrozšířenějším typem taneční podložky. Tato moderní taneční podložka s originálním designem a zvýšenou životností je produktem české společnosti VISO SPORT! Doporučit ji můžeme jak naprostým začátečníkům ve světě tanečních her, tak i pokročilejším tanečníkům, kteří si chtějí zvyšovat svou úroveň při rychlejších a náročnějších skladbách.

         Kvalita použitých povrchových materiálů i senzorů je na českém trhu jedinečná. Povrch je vyroben z příjemného a oproti jiným podložkám pevnějšího materiálu, který nepodkluzuje při tancování v ponožkách ani na boso. Jedná se o bezkonkurenční technologii povrchové úpravy tvořené ze speciálních protiskluzových pyramid, kterou využívají pouze taneční podložky X-PAD.

         Spodní část taneční podložky je opatřena protiskluzovým povrchem, který zajistí, že se podložka nebude při cvičení nevhodně posunovat. Zvolený materiál poskytuje dostatečnou záruku bezproblémového používání podložky na většině domácích podlah. Pro rychlejší a pohodlnější manipulaci je výplň podložky integrovaná. Pad tedy není třeba jakkoli kompletovat. Stačí jej jednoduše připojit k počítači a pak se již jen bavit ve světě zdravého a zábavného pohybu.

         Senzory řady X-PAD jsou v této třídě tanečních podložek nejmodernější a nejkvalitnější na trhu. Je to dáno kombinací nového propracovaného firmware a speciálních materiálů snímačů, které zcela vylučují rušení či samovolné spínání a dokonce nedochází ani k sebemenším zákmitům signálu po stlačení a uvolnění senzoru. Kvalita senzorů byla potvrzena nezávislým testem laboratoře VUT v Brně, kde byla provedena měření rychlosti odezev a kvality signálu na osciloskopu.  Z výsledků (viz obrázek) je patrné, že X-PADy obsahují velmi kvalitní snímače, které se chovají dokonce lépe a spolehlivěji než klasické mikrospínače. Křivka signálu přesně odpovídá simulovanému stisku senzoru, nedochází k jakémukoli zpomalení či zkreslení signálu. Jednotlivé kroky jsou tak zaznamenávány rychle a zcela bezchybně. Vzhledem k tomuto faktu lze podložky řady X-PAD zařadit v oblasti senzorů na vrchol tanečních podložek dostupných v ČR.

         Umístění snímačů bylo důmyslně upraveno tak, aby nedocházelo k samovolnému spínání ve chvíli, kdy hráč stojí na středovém poli (k těmto problémům dochází především u Impact Dance Pad). Snímače přesně kopírují výztuhy podložky a grafické znázornění na podložce. Taneční podložka X-PAD Extreme Dance Pad je díky těmto úpravám vhodná i pro začátečníky, kteří se při tanci vrací do středu podložky. Celková konstrukce podložek řady X-PAD je uzpůsobena tak, aby tanečníci a hráči mohli maximálně využít možností, které podložka nabízí, jako je především pozitivní dopad na zdraví a kondici uživatelů.
          X-PAD Extreme Dance Pad je kompatibilní s počítači PC a MAC. Na PC je pak  podporován operačními systémy MS Windows a Linux. Vzhledem k jednoduchému zapojení prostřednictvím Plug&Play přes USB port není potřeba stahování ani instalace dalších ovladačů. Zapojení podložky tak snadno a rychle zvládne i technicky méně zaměřený uživatel či odrostlejší dítě. Kombinace výše uvedených vlastností dělá z podložky X-PAD Extreme Dance Pad vhodný dárek téměř pro každého. O tom, jak je instalace snadná se můžete přesvědčit například zde.

         Do uvedení podložek X-PAD na český trh neexistoval jednotný standard pro rozměry podložek a jejich senzorů. Díky skutečnosti, že se X-PADy staly bezkonkurenčně nejrozšířenější řadou v ČR nejen v domácnostech (byly jich prodány desetitisíce), ale i v organizacích pracujících s dětmi (více než 90 % Domů dětí a mládeže a Středisek volného času v ČR podložky X-PAD vlastní), právě jejich rozměry se staly českou normou. Budete-li do budoucna zvažovat účast na plánovaných soutěžích na tanečních podložkách, určitě je vhodné trénovat právě na X-PADech.

         DDR.CZ vám navíc k těmto podložkám nabízí kromě standardní záruky také volbu mezi garancí životnosti po 3 či 18 měsíců. Po zvolenou dobu vám v případě opotřebení senzorů zaručuje výměnu taneční podložky za nový kus.

Galerie


Novinky

Již tuto sobotu 9.2. PARDUBICE TURNAJ NA TANEČNÍCH PODLOŽKÁCH

06/02/2013

9. února 2013 - SPOFESTA CUP - TURNAJ NA TANEČNÍCH PODLOŽKÁCH

více

TvFit opět v prodeji

31/07/2012

Vážení zákazníci a příznivci tanečních podložek. Dnešním dnem je opět k dispozici interaktivní podložka TvFit.

více

Vesnička Sedlo Vás zve v neděli 29.7. 2012.

20/07/2012

Malebná vesnička Sedlo v Jižních Čechách si Vás dovoluje pozvat na pouťové odpoledne pro děti. Čeká Vás spousta legrace a her pro malé i větší. V neposlední řadě bude možnost si zaskákat na tanečních podložkách a pořádně se vyřádit.

více

PlayDance ve Fitku EDEN

20/06/2012

Ve fitku Eden v Jindřichově Hradci... Taneční podložky a Playdance, Fitko EDEN Jarošovská ulice, každé úterý a neděli od 18:30

více

Turnaj na tanečních podložkách (Brno, 8.5.2012)

02/05/2012

Všechny vášnivé tanečníky zveme na blížící se turnaj v Brně. Všechny potřebné informace naleznete na uvedeném odkazu.

více

Herní víkend se soutěží o taneční podložku

26/03/2012

Herní klub Griffin chystá poslední březnový víkend setkání milovníků deskových her Herní Víkend (30.3.- 1.4.2012)! Těšit se můžete zcela jistě na spoustu her, turnaje, lapry, testování her, čajovnu a dobrou společnost.

více

archiv

Kde koupit?

více

Přeskočit na obsah

  • DDR.CZ
  • Velkoobchod
  • Reklamace
  • Ke stažení
  • Diskuze
  • Kontakt