www.ddr.cz Garance výměny


PřihlásitZapomenuté heslo »
Nová registrace »


TV spot jednoho z prodejců


Anketa

Líbí se vám design tanečních podložek řady X-Pad?

Celkem hlasovalo: 5788

Hledání


Garance výměny

Máme pro vás něco navíc!

Při koupi tanečních podložek DDR.CZ nemáte pouze zákonnou záruční lhůtu 24 měsíců. Získáváte navíc i nadstandardní garanci výměny či opravy taneční podložky při běžném opotřebení. Stačí si vybrat o jakou kategorii garancí máte zájem.

Tyto exkluzivní garance jsme pro vás vytvořili, protože naší prioritou je zejména spokojenost všech uživatelů tanečních podložek DDR.CZ. Při koupi našich tanečních podložek tak máte jistotu opravdu kvalitního produktu, který bude skvělou zábavou po dlouhou dobu.

Všichni naši obchodní partneři mají povinnost vás ve svých e-shopech a kamenných prodejnách seznámit se základními informacemi o zárukách a garancích prodávaného zboží. Abychom však odpověděli i na nejpodrobnější dotazy, vytvořili jsme tuto stránku, kde najdete veškeré informace. Budete-li však mít jakékoliv doplňující dotazy, neváhejte se na nás obracet prostřednictvím našeho e-mailu info@ddr.cz.


3 měsíční garance výměny zboží

Možnost nákupu tanečních podložek DDR.CZ s 3 měsíční garancí výměny zboží vychází vstříc těm zákazníkům, jež preferují nízkou cenu, ale přesto chtějí mít jistotu kvalitního produktu.

U začínajících hráčů DDR a zejména u mladších dětí je zřejmá tendence hrát zprvu „silou“. Dochází tak k nadměrnému zatěžování snímačů taneční podložky. Po seznámení se s hrou tato tendence obvykle sama vymizí. Abyste však měli jistotu, že vaše taneční podložka zvládne toto počáteční období hry, poskytujeme vám 3 měsíční garanci výměny výrobku*. V praxi to znamená, že pokud dojde během této doby k jakémukoliv neopravitelnému poškození podložky (s výjimkou úmyslného poškození či užívání v rozporu s Návodem k obsluze), vyměníme vám ji za zcela nový kus.

Tyto taneční podložky mají samozřejmě i standardní záruční lhůtu 24 měsíců na výrobní vady, která se však dle zákona nevztahuje na běžné opotřebení (na rozdíl od námi poskytované garance výměny zboží).


18 měsíční garance výměny zboží

Možnost nákupu tanečních podložek DDR.CZ s 18 měsíční garancí výměny zboží je pro ty zákazníky, jež chtějí mít naprostou jistotu a nakupovat s nadstandardními podmínkami. Podložky v tomto režimu prodeje bývají o něco dražší, za své peníze si však pořizujete prodlouženou garanci výměny podložky na 18 měsíců*. To znamená, že dojde-li k jakémukoliv neopravitelnému poškození podložky (s výjimkou úmyslného poškození či užívání v rozporu s Návodem k obsluze) i například vlivem běžného opotřebení během této doby, bude vám taneční podložka vyměněna za zcela nový kus. Můžete si tak být jisti, že vaše podložka vydrží jak začátečnické hraní, tak nejnáročnější skladby i několikahodinové hraní každý den. A pokud ne – bez jakéhokoliv rizika dostanete nový kus.

Tyto taneční podložky mají samozřejmě i standardní záruční lhůtu 24 měsíců na výrobní vady, která se však dle zákona nevztahuje na běžné opotřebení (na rozdíl od námi poskytované garance výměny zboží).

 

*   Tato doba vymezuje garanci bezchybnosti výrobku. Neznamená to však, že po uplynutí této doby přestane výrobek fungovat (při zacházení v souladu s Návodem k obsluze zůstane taneční podložka zpravidla funkční řadu let).Upozorňujeme, že kromě tanečních podložek DDR.CZ můžete na českém trhu najít i nekvalitní taneční podložky např. od polských obchodníků, tyto e-shopy zpravidla prodávají taneční podložky se sníženou životností i přesto, že na to nejste předem upozorněni. Reklamace nebývá těmito obchodníky uznána pro údajné používání v rozporu s návodem k obsluze. Berte prosím na vědomí, že pouze je-li přímo zmíněna garance životnosti/výměny za nový kus, lze uplatňovat po tuto dobu záruku na veškeré vady.

Pokud tedy preferujete jistotu a chcete pořídit taneční podložky, u nichž je garantována funkčnost a bezchybnost s možností výměny taneční podložky v případě opotřebení snímačů, objednávejte taneční podložky DDR.CZ.


Novinky

Již tuto sobotu 9.2. PARDUBICE TURNAJ NA TANEČNÍCH PODLOŽKÁCH

06/02/2013

9. února 2013 - SPOFESTA CUP - TURNAJ NA TANEČNÍCH PODLOŽKÁCH

více

TvFit opět v prodeji

31/07/2012

Vážení zákazníci a příznivci tanečních podložek. Dnešním dnem je opět k dispozici interaktivní podložka TvFit.

více

Vesnička Sedlo Vás zve v neděli 29.7. 2012.

20/07/2012

Malebná vesnička Sedlo v Jižních Čechách si Vás dovoluje pozvat na pouťové odpoledne pro děti. Čeká Vás spousta legrace a her pro malé i větší. V neposlední řadě bude možnost si zaskákat na tanečních podložkách a pořádně se vyřádit.

více

PlayDance ve Fitku EDEN

20/06/2012

Ve fitku Eden v Jindřichově Hradci... Taneční podložky a Playdance, Fitko EDEN Jarošovská ulice, každé úterý a neděli od 18:30

více

Turnaj na tanečních podložkách (Brno, 8.5.2012)

02/05/2012

Všechny vášnivé tanečníky zveme na blížící se turnaj v Brně. Všechny potřebné informace naleznete na uvedeném odkazu.

více

Herní víkend se soutěží o taneční podložku

26/03/2012

Herní klub Griffin chystá poslední březnový víkend setkání milovníků deskových her Herní Víkend (30.3.- 1.4.2012)! Těšit se můžete zcela jistě na spoustu her, turnaje, lapry, testování her, čajovnu a dobrou společnost.

více

archiv

Kde koupit?

více

Přeskočit na obsah

  • DDR.CZ
  • Velkoobchod
  • Reklamace
  • Ke stažení
  • Diskuze
  • Kontakt