www.ddr.cz Dance Performance 2


PřihlásitZapomenuté heslo »
Nová registrace »


TV spot jednoho z prodejců


Anketa

Líbí se vám design tanečních podložek řady X-Pad?

Celkem hlasovalo: 5661

Hledání


Dance Performance 2

         Osekaná verze nejzákladnějšího typu taneční podložky PC USB Dance Pad. Vzhledově tyto podložky od sebe prakticky nerozeznáte - liší se pouze v gramáži (a tedy životnosti) použitých materiálů a počtem/kvalitou dodávaných her. Stejně jako PC USB Dance Pad je i tato verze taneční podložky vhodná maximálně pro úplné nováčky ve světě tanečních her, kteří se potřebují pouze seznámit s tímto zařízením. Vzhledem ke své nízké ceně neobsahuje tato podložka výplň a zároveň je zhotovena z velmi tenkého a nevyhovujícího materiálu, který dnes už sotva můžeme hodnotit jako vyhovující (nemá dostatečnou životnost ani kvalitní protiskluzovou úpravu).

         Absence výplně se nepříznivě projevuje již u tancování mírně náročnějších skladeb. Hráči totiž chybí jistota, že došlapuje skutečně na hrací pole, neboť šipky nejsou nijak zvýrazněny. Navíc v případě začátečnických chyb, jakými jsou např. příliš silné došlapování, případně tvrdší dopady při vyšších výskocích, nehezky trpí klouby hráče. Někdy se rovněž stane, že po sobě začnou klouzat vrchní a spodní vrstva podložky a senzory následně nejsou schopny identifikovat pohyb hráče na podložce. Odstranění tohoto problému naštěstí není obtížné. Postačí podložku protřepat tak, aby se vrstvy od sebe odlepily a příslušné pole začne znovu pracovat jak má. I to je však jeden z důvodů, proč si pochvalu nezaslouží ani použitý materiál.

         Pokud na podložce chcete tancovat na boso, má tendenci se lepit k chodidlům, když se pokusíte tento problém vyřešit nasazením ponožek, bude podložka nepříjemně klouzat. Tím se dostáváme k přilnavosti, respektive protiskluzovosti podložky. I tato podložka je vybavena protiskluzovým povrchem, který však opět nepatří k těm lepším. Podložka relativně bez problémů  drží na většině typů koberců a některých dlaždicích, problém má naopak s přilnavostí k plovoucím podlahám.

         Posledním atributem, o kterém jsme se zatím nezmínili, je pak samotný design této taneční podložky. Vzhledem k tomu, že se jedná o jeden z nejstarších typů podložek, nepřekvapí, že není příliš nápaditý. Bohužel však ani v jedné z variant, ve kterých se tato podložka prodává. Dá se tedy říct, že nenápaditý design odpovídá celkové nízké kvalitě této podložky. Jak jsme zmínili již v úvodu, podložka je skutečně vhodná pouze naprosté začátečníky v oblasti tanečních her.

         S podložkou bývá dodávána pouze volně šiřitelná hra StepMania v anglické verzi (zpravidla bez písniček), která není pro tuto podložku nastavena a je po instalaci nutné provést ruční konfiguraci podložky, což může být pro začátečníka dost složité. Přitom za téměř srovnatelnou cenu se běžně prodává X-PAD Basic Dance Pad, který netrpí výše zmíněnými neduhy s stejně jako všechny podložky s označením DDR.cz má navíc v balení k dispozici speciální český instalátor, který zajišťuje instalaci programu StepMania společně s novými songy.

Galerie


Novinky

Již tuto sobotu 9.2. PARDUBICE TURNAJ NA TANEČNÍCH PODLOŽKÁCH

06/02/2013

9. února 2013 - SPOFESTA CUP - TURNAJ NA TANEČNÍCH PODLOŽKÁCH

více

TvFit opět v prodeji

31/07/2012

Vážení zákazníci a příznivci tanečních podložek. Dnešním dnem je opět k dispozici interaktivní podložka TvFit.

více

Vesnička Sedlo Vás zve v neděli 29.7. 2012.

20/07/2012

Malebná vesnička Sedlo v Jižních Čechách si Vás dovoluje pozvat na pouťové odpoledne pro děti. Čeká Vás spousta legrace a her pro malé i větší. V neposlední řadě bude možnost si zaskákat na tanečních podložkách a pořádně se vyřádit.

více

PlayDance ve Fitku EDEN

20/06/2012

Ve fitku Eden v Jindřichově Hradci... Taneční podložky a Playdance, Fitko EDEN Jarošovská ulice, každé úterý a neděli od 18:30

více

Turnaj na tanečních podložkách (Brno, 8.5.2012)

02/05/2012

Všechny vášnivé tanečníky zveme na blížící se turnaj v Brně. Všechny potřebné informace naleznete na uvedeném odkazu.

více

Herní víkend se soutěží o taneční podložku

26/03/2012

Herní klub Griffin chystá poslední březnový víkend setkání milovníků deskových her Herní Víkend (30.3.- 1.4.2012)! Těšit se můžete zcela jistě na spoustu her, turnaje, lapry, testování her, čajovnu a dobrou společnost.

více

archiv

Kde koupit?

více

Přeskočit na obsah

  • DDR.CZ
  • Velkoobchod
  • Reklamace
  • Ke stažení
  • Diskuze
  • Kontakt