www.ddr.cz 5in1 Deluxe Dance Pad Hard Foam


PřihlásitZapomenuté heslo »
Nová registrace »


TV spot jednoho z prodejců


Anketa

Líbí se vám design tanečních podložek řady X-Pad?

Celkem hlasovalo: 5748

Hledání


5in1 Deluxe Dance Pad Hard Foam

Taneční podložka 5in1 Deluxe Dance Pad Hard Foam je určena spíše pokročilým  hráčům tanečních her. Nabízí široké možnosti připojení prakticky ke všem druhům herních konzolí - PS/PS2, XBOX, Wii, GC. Lze ji ale využít i v kombinaci s počítačem. Ať už vlastníte jakékoliv zařízení, nebudete ochuzeni o možnost zahrát si zábavnou taneční hru a udělat něco pro svou kondici a zdraví.

          Podložka je díky použití kvalitního vyjímatelného odpružení vhodná jak pro časté používání, tak i pro poněkud náročnější zacházení ze strany dětí. Zároveň je natolik pevná, že poskytuje pocit tance blízký tanci na hardpadu a zaručuje kvalitní výkony i pokročilým hráčům. Pevná výplň umožňuje rychlejší odrazy a tedy tanec i na skladby s vyšší obtížností. Zároveň však nic nebrání ani jejímu použití nováčky ve světě tanečních her, kteří tak do něj budou uvedeni přes poměrně kvalitní zařízení.

Výše uvedené platí i přesto, že se jedná o podložku, která je již na trhu déle a neobsahuje tedy poslední verze snímačů, kterou lze nalézt například u řady X-PAD. Mírnou výtku si tak zaslouží design podložky, který již přece jen neodpovídá současným trendům a působí poněkud fádně.

          V balení naleznete kromě samotné podložky i CD s instalátorem programu Stepmania 3.9 (pro Windows) a s více než 200 písničkami. Na PC je podložka kompatibilní s operačními systémy MAC OS, MS Windows a Linux. Herní software pro konzole PS/PS2, Wii, XBOX a GC je nutné zakoupit zvlášť. Instalace je velice snadná, neboť připojení podložky probíhá systémem Plug&Play a není tedy potřeba stahování ani instalace dalších ovladačů (podívat se můžete zde). Pad je vhodný pro použití se všemi tanečními simulátory jako např. Stepmania, DWI (Dance With Intensity), ITG (In The Groove), ale i pro Dancing Stage a další Dance Dance Revolution hry.

          Ačkoliv podložka umožňuje při tanci používání 4, 6 nebo 8 herních polí, není třeba ji jakkoliv externě napájet, o napájení se postará samotné herní zařízení. Bezesporu dobře provedené je na tomto padu řešení herních šipek, které díky svému vyztužení a příjemnému vyvýšení usnadňují hráči orientaci a stiskávání i při náročnějších a rychlejších skladbách.

Stejně jako ostatní taneční podložky, je i 5in1 Deluxe Dance Pad Hard Foam opatřen na spodní straně protiskluzovou vrstvou, která zaručí že se podložka nebude posunovat na většině podlahových krytin.
          Závěrem tedy můžeme říci, že ať už jste ve světě tanečních podložek naprostým nováčkem, či jste ostříleným hráčem, pro kterého je již klasická podložka nedostatečná, lze Vám 5in1 Deluxe Dance Pad Hard Foam doporučit. Obzvláště pak pokud jste zároveň majitelem některé z uvedených herních konzolí, neboť tak široká podpora těchto zařízení ze strany tanečních podložek není zcela samozřejmá. Pohyb a zábavu si s tímto padem rozhodně pořádně užijete ať už se rozhodnete jej využívat v kombinaci s konzolí či počítačem.

POZOR: U tohoto typu tanečních podložek se na trhu můžete setkat také s nekvalitními polskými plagiáty. Přestože podložky vypadají identicky, jsou k jejich výrobě používány tenčí materiály a životnost a kvalita tohoto výrobku je tak podstatně nižší. Pokud chcete mít jistotu, že kupujete kvalitní produkt, ujistěte se, že je podložka potištěna logem DDR.CZ.

Galerie


Novinky

Již tuto sobotu 9.2. PARDUBICE TURNAJ NA TANEČNÍCH PODLOŽKÁCH

06/02/2013

9. února 2013 - SPOFESTA CUP - TURNAJ NA TANEČNÍCH PODLOŽKÁCH

více

TvFit opět v prodeji

31/07/2012

Vážení zákazníci a příznivci tanečních podložek. Dnešním dnem je opět k dispozici interaktivní podložka TvFit.

více

Vesnička Sedlo Vás zve v neděli 29.7. 2012.

20/07/2012

Malebná vesnička Sedlo v Jižních Čechách si Vás dovoluje pozvat na pouťové odpoledne pro děti. Čeká Vás spousta legrace a her pro malé i větší. V neposlední řadě bude možnost si zaskákat na tanečních podložkách a pořádně se vyřádit.

více

PlayDance ve Fitku EDEN

20/06/2012

Ve fitku Eden v Jindřichově Hradci... Taneční podložky a Playdance, Fitko EDEN Jarošovská ulice, každé úterý a neděli od 18:30

více

Turnaj na tanečních podložkách (Brno, 8.5.2012)

02/05/2012

Všechny vášnivé tanečníky zveme na blížící se turnaj v Brně. Všechny potřebné informace naleznete na uvedeném odkazu.

více

Herní víkend se soutěží o taneční podložku

26/03/2012

Herní klub Griffin chystá poslední březnový víkend setkání milovníků deskových her Herní Víkend (30.3.- 1.4.2012)! Těšit se můžete zcela jistě na spoustu her, turnaje, lapry, testování her, čajovnu a dobrou společnost.

více

archiv

Kde koupit?

více

Přeskočit na obsah

  • DDR.CZ
  • Velkoobchod
  • Reklamace
  • Ke stažení
  • Diskuze
  • Kontakt