www.ddr.cz 5in1 Deluxe Dance Pad


PřihlásitZapomenuté heslo »
Nová registrace »


TV spot jednoho z prodejců


Anketa

Líbí se vám design tanečních podložek řady X-Pad?

Celkem hlasovalo: 5873

Hledání


5in1 Deluxe Dance Pad

Taneční podložka 5in1 Deluxe Dance Pad Soft Foam, známá také jako Ingnition, je určena všem, kterým nevyhovuje tvrdší výplň u sesterské 5in1 Deluxe Dance Pad Hard Foam a ocenili by pocitově měkčí podložku při tanci. Podložka je jak designem, tak podporou tanečních her shodná s typem s tvrdší výplní. Tzn., že je kompatibilní s operačními systémy MS Windows a Linux a umožňuje připojení k herním konzolím PS/PS2, Wii, XBOX a GC, jejichž software je však nutné zakoupit zvlášť.

           V prodejním balení naleznete kromě samotné podložky také CD s programem Stepmania 3.9 (pro Windows) s více než 200 písničkami a Instalátor DDR.CZ. Instalace a veškeré nastavení je opět shodné, jedná se tedy o připojení podložky systémem Plug&Play a není potřeba stahování ani instalace dalších ovladačů (o jednoduchosti celého procesu se můžete přesvědčit zde.)

          Samozřejmostí je pak rovněž použití i s dalšími tanečními simulátory jako např. DWI (Dance With Intensity), ITG (In The Groove), Dancing Stage a dalšími Dance Dance Revolution hrami. Šipky na podložce jsou opět mírně vyvýšeny, což usnadňuje orientaci při tancování na rychlejší skladby. Na druhou stranu je právě díky použití měkčí výplně tancování obtížnějších skladeb méně komfortní a hráče snáze vyčerpá, neboť kupříkladu výskoky jsou náročnější. Na spodní straně je pak podložka opatřena klasickou protiskluzovou vrstvou, která zabraňuje nechtěnému posunování na většině podlahových krytin.

          Zůstává tak pouze na uvážení hráče, zda použití měkčí výplně bude považovat za zápor či klad. Pokud se rozhodne pro pořízení této podložky, zklamán jistě nebude, neboť podložka nabídne, stejně jako druhý model, velkou porci zábavy a navíc nadstandardní podporu herních konzolí, která není u těchto typů zařízení zcela samozřejmá.

POZOR: U tohoto typu tanečních podložek se na trhu můžete setkat také s nekvalitními polskými plagiáty. Přestože podložky vypadají identicky, jsou k jejich výrobě používány tenčí materiály a životnost a kvalita tohoto výrobku je tak podstatně nižší. Pokud chcete mít jistotu, že kupujete kvalitní produkt, ujistěte se, že je podložka potištěna logem DDR.CZ.

Galerie


Novinky

Již tuto sobotu 9.2. PARDUBICE TURNAJ NA TANEČNÍCH PODLOŽKÁCH

06/02/2013

9. února 2013 - SPOFESTA CUP - TURNAJ NA TANEČNÍCH PODLOŽKÁCH

více

TvFit opět v prodeji

31/07/2012

Vážení zákazníci a příznivci tanečních podložek. Dnešním dnem je opět k dispozici interaktivní podložka TvFit.

více

Vesnička Sedlo Vás zve v neděli 29.7. 2012.

20/07/2012

Malebná vesnička Sedlo v Jižních Čechách si Vás dovoluje pozvat na pouťové odpoledne pro děti. Čeká Vás spousta legrace a her pro malé i větší. V neposlední řadě bude možnost si zaskákat na tanečních podložkách a pořádně se vyřádit.

více

PlayDance ve Fitku EDEN

20/06/2012

Ve fitku Eden v Jindřichově Hradci... Taneční podložky a Playdance, Fitko EDEN Jarošovská ulice, každé úterý a neděli od 18:30

více

Turnaj na tanečních podložkách (Brno, 8.5.2012)

02/05/2012

Všechny vášnivé tanečníky zveme na blížící se turnaj v Brně. Všechny potřebné informace naleznete na uvedeném odkazu.

více

Herní víkend se soutěží o taneční podložku

26/03/2012

Herní klub Griffin chystá poslední březnový víkend setkání milovníků deskových her Herní Víkend (30.3.- 1.4.2012)! Těšit se můžete zcela jistě na spoustu her, turnaje, lapry, testování her, čajovnu a dobrou společnost.

více

archiv

Kde koupit?

více

Přeskočit na obsah

  • DDR.CZ
  • Velkoobchod
  • Reklamace
  • Ke stažení
  • Diskuze
  • Kontakt