www.ddr.cz Provozní podmínky DDR.cz


PřihlásitZapomenuté heslo »
Nová registrace »


TV spot jednoho z prodejců


Anketa

Líbí se vám design tanečních podložek řady X-Pad?

Celkem hlasovalo: 5833

Hledání


Provozní podmínky DDR.cz

Provozovatelem portálu www.ddr.cz je společnost VISO TRADE s.r.o., se sídlem Pravdova 837, Jindřichův Hradec, 37701, IČO: 26108321, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským osudem v Českých Budějovicích oddíl C, vložka 14454. Další informace naleznete na stránce Kontakt

Ochrana osobních dat

Osobní data registrovaných jsou uchovávána v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Osobní údaje registrovaných jsou plně zabezpečeny proti zneužití. Registrací dává registrovaný provozovateli souhlas se zpracováním a shromažďováním svých osobních údajů v naší databázi, a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Registrovaný má právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu a jejich odstranění z naší databáze a další zákonná práva k těmto údajům.

S osobními údaji zákazníka je nakládáno v souladu se zněním výše uvedeného zákona o ochraně osobních údajů. Tím není dotčeno PRÁVO PROVOZOVATELE VYUŽÍT TYTO ÚDAJE v rámci souhlasu se zasíláním novinek spotřebitele uděleného při registraci nebo nákupu zboží K OBCHODNÍM ÚČELŮM, JAKOŽ I PRO ÚČELY PŘÍMÉHO MARKETINGU, VČETNĚ INFORMACÍ O POSKYTOVANÝCH A NOVĚ ZAVÁDĚNÝCH SLUŽBÁCH A ZBOŽÍ, a to i na jiných portálech a e-shopech provozovaných provozovatelem ve smyslu ustanovení § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti). Za tímto účelem je provozovatel dále oprávněn údaje v nezbytně nutném rozsahu zpřístupnit třetím subjektům zajišťujícím pro provozovatele přípravu a výrobu tiskových materiálů a dokumentů určených zákazníkům, žadatelům či potencionálním klientům A JEJICH ROZESÍLÁNÍ. Souhlas registrovaného se zasíláním novinek a jiných obchodních sdělení je možné kdykoliv odvolat.


Novinky

Již tuto sobotu 9.2. PARDUBICE TURNAJ NA TANEČNÍCH PODLOŽKÁCH

06/02/2013

9. února 2013 - SPOFESTA CUP - TURNAJ NA TANEČNÍCH PODLOŽKÁCH

více

TvFit opět v prodeji

31/07/2012

Vážení zákazníci a příznivci tanečních podložek. Dnešním dnem je opět k dispozici interaktivní podložka TvFit.

více

Vesnička Sedlo Vás zve v neděli 29.7. 2012.

20/07/2012

Malebná vesnička Sedlo v Jižních Čechách si Vás dovoluje pozvat na pouťové odpoledne pro děti. Čeká Vás spousta legrace a her pro malé i větší. V neposlední řadě bude možnost si zaskákat na tanečních podložkách a pořádně se vyřádit.

více

PlayDance ve Fitku EDEN

20/06/2012

Ve fitku Eden v Jindřichově Hradci... Taneční podložky a Playdance, Fitko EDEN Jarošovská ulice, každé úterý a neděli od 18:30

více

Turnaj na tanečních podložkách (Brno, 8.5.2012)

02/05/2012

Všechny vášnivé tanečníky zveme na blížící se turnaj v Brně. Všechny potřebné informace naleznete na uvedeném odkazu.

více

Herní víkend se soutěží o taneční podložku

26/03/2012

Herní klub Griffin chystá poslední březnový víkend setkání milovníků deskových her Herní Víkend (30.3.- 1.4.2012)! Těšit se můžete zcela jistě na spoustu her, turnaje, lapry, testování her, čajovnu a dobrou společnost.

více

archiv

Kde koupit?

více

Přeskočit na obsah

  • DDR.CZ
  • Velkoobchod
  • Reklamace
  • Ke stažení
  • Diskuze
  • Kontakt