www.ddr.cz EverStep


PřihlásitZapomenuté heslo »
Nová registrace »


TV spot jednoho z prodejců


Anketa

Líbí se vám design tanečních podložek řady X-Pad?

Celkem hlasovalo: 5661

Hledání


EverStep

Hra EverStep je určena pro PC/MAC. Vychází ze hry StepMania a zároveň navazuje na hru ITG, ze které přebírá například vzhled a hodnocení výkonu hráče. Tato hra je dostupná zdarma ke stažení a podle výrobce je určena primárně pro začátečníky.

V novější verzi EverStep 2.0 najdete některé části v češtině, ovšem prozatím bez diakritiky a často i bez vhodného překladu. Hra podporuje širokoúhlé zobrazení a je možné ji použít až pro 8 hráčů.

V některých částech působí hra poměrně nepřehledně a stále ještě  na rozdíl od StepManie není příliš stabilní. Ve srovnání se StepManií, která je celosvětově rozšířena mezi miliony uživatelů, je EverStep využíván pouze lokálně v České republice. To vede k nedostatečnému množství uživatelů, kteří by jej mohli otestovat. I to bylo důvodem pro provedení testů společností DDR.CZ. Již ze začátku jsme se potýkali s problémy s instalací.  Po spuštění hry pak opakovaně na různých počítačích docházelo k tomu, že hra padala a s ní často i celý operační systém. Při snaze o nastavení některých módů se objevovala různá chybová okna. Z uvedených důvodů nedoporučujeme hru pro začátečníky a běžné počítačové uživatele.

Přestože je EverStep na trhu již poměrně dlouhou dobu, zatím se mu nepodařilo překonat jeden zásadní problém. Není totiž kompatibilní se všemi druhy tanečních podložek na českém trhu.


Novinky

Již tuto sobotu 9.2. PARDUBICE TURNAJ NA TANEČNÍCH PODLOŽKÁCH

06/02/2013

9. února 2013 - SPOFESTA CUP - TURNAJ NA TANEČNÍCH PODLOŽKÁCH

více

TvFit opět v prodeji

31/07/2012

Vážení zákazníci a příznivci tanečních podložek. Dnešním dnem je opět k dispozici interaktivní podložka TvFit.

více

Vesnička Sedlo Vás zve v neděli 29.7. 2012.

20/07/2012

Malebná vesnička Sedlo v Jižních Čechách si Vás dovoluje pozvat na pouťové odpoledne pro děti. Čeká Vás spousta legrace a her pro malé i větší. V neposlední řadě bude možnost si zaskákat na tanečních podložkách a pořádně se vyřádit.

více

PlayDance ve Fitku EDEN

20/06/2012

Ve fitku Eden v Jindřichově Hradci... Taneční podložky a Playdance, Fitko EDEN Jarošovská ulice, každé úterý a neděli od 18:30

více

Turnaj na tanečních podložkách (Brno, 8.5.2012)

02/05/2012

Všechny vášnivé tanečníky zveme na blížící se turnaj v Brně. Všechny potřebné informace naleznete na uvedeném odkazu.

více

Herní víkend se soutěží o taneční podložku

26/03/2012

Herní klub Griffin chystá poslední březnový víkend setkání milovníků deskových her Herní Víkend (30.3.- 1.4.2012)! Těšit se můžete zcela jistě na spoustu her, turnaje, lapry, testování her, čajovnu a dobrou společnost.

více

archiv

Kde koupit?

více

Přeskočit na obsah

  • DDR.CZ
  • Velkoobchod
  • Reklamace
  • Ke stažení
  • Diskuze
  • Kontakt