www.ddr.cz Buďte jednoduše FIT!


PřihlásitZapomenuté heslo »
Nová registrace »


TV spot jednoho z prodejců


Anketa

Líbí se vám design tanečních podložek řady X-Pad?

Celkem hlasovalo: 5661

Hledání


Buďte jednoduše FIT!

Stres, sedavé zaměstnání, nesprávné stravovací návyky, nedostatek času. To jsou jen některé z nejběžnějších příčin, které vedou k obezitě, vyčerpání organismu a  celkové únavě. Řešení těchto problémů je na první pohled jednoduché, změnit způsob a četnost stravování, víc odpočívat a především zapojit do svého životního stylu pohyb. Co ovšem dělat, když času je skutečně málo a chuť na cvičení se odpoledne už hledá těžko, natož pak společník, který by při cvičení podpořil?

S řešením v takovém případě přichází taneční podložka. Zařízení s jednoduchou obsluhou, díky kterému můžete zlepšovat fyzickou kondici v pohodlí svého domova. Navíc s možností poměřit se i s ostatními členy domácnosti při zdravém a a zábavném cvičení. Taneční podložka nevyžaduje pro použití velký prostor, stejně tak jako není nutné disponovat velkou fyzičkou. Naopak těm, kteří cítí potřebu pro své zdraví a kondici něco udělat, umožní nenásilnou formou protáhnout tělo a znovu získat ztracený elán do života. Výsledky se tak projeví nejen ve zlepšení fyzična, ale též psychiky. Ačkoliv je cvičení na taneční podložce jednoduché a zvládají ho prakticky všechny věkové generace, je zároveň nesmírně efektivní. Kombinace zábavy a poslechu hudby Vás nenásilnou formou udrží v aerobní zóně, což Vám zajistí spalování nechtěného tuku a formovaní postavy.


Výsledky se projeví již po několika dnech tančení. Přínosem taneční podložky je rovněž i to, že rozvíjí a zlepšuje koordinaci pohybu a přispívá ke zdravé soutěživosti. V domácím prostředí jistě mnoho tanečníků ocení možnost zapojení dvou podložek současně. Budou se tak moci s kamarády či ostatními členy domácnosti poměřit nejen v tanci, ale též ve vytrvalosti. Na rozdíl od, v dnešní době tolik populárního, běhání nebo aerobiku je podložka výrazně míň finančně náročná, jejím pořízením končí veškeré výdaje. Není třeba investovat do obuvi, dresu či dalšího vybavení.

Vzhledem k široké možnosti nastavení obtížnosti lze splnit požadavky i z počátku méně aktivních cvičenců, není se tedy třeba obávat, že by podložku mohli používat pouze sportovci. Stejně tak, zvláště v začátcích, jistě mnoho uživatelů ocení, že cvičení nemá negativní dopad na jejich klouby, jako již výše zmíněné běhání. S taneční podložkou se tak nebudete muset do pohybu nutit. Naopak se budete dobře bavit a budete jednoduše fit.


Novinky

Již tuto sobotu 9.2. PARDUBICE TURNAJ NA TANEČNÍCH PODLOŽKÁCH

06/02/2013

9. února 2013 - SPOFESTA CUP - TURNAJ NA TANEČNÍCH PODLOŽKÁCH

více

TvFit opět v prodeji

31/07/2012

Vážení zákazníci a příznivci tanečních podložek. Dnešním dnem je opět k dispozici interaktivní podložka TvFit.

více

Vesnička Sedlo Vás zve v neděli 29.7. 2012.

20/07/2012

Malebná vesnička Sedlo v Jižních Čechách si Vás dovoluje pozvat na pouťové odpoledne pro děti. Čeká Vás spousta legrace a her pro malé i větší. V neposlední řadě bude možnost si zaskákat na tanečních podložkách a pořádně se vyřádit.

více

PlayDance ve Fitku EDEN

20/06/2012

Ve fitku Eden v Jindřichově Hradci... Taneční podložky a Playdance, Fitko EDEN Jarošovská ulice, každé úterý a neděli od 18:30

více

Turnaj na tanečních podložkách (Brno, 8.5.2012)

02/05/2012

Všechny vášnivé tanečníky zveme na blížící se turnaj v Brně. Všechny potřebné informace naleznete na uvedeném odkazu.

více

Herní víkend se soutěží o taneční podložku

26/03/2012

Herní klub Griffin chystá poslední březnový víkend setkání milovníků deskových her Herní Víkend (30.3.- 1.4.2012)! Těšit se můžete zcela jistě na spoustu her, turnaje, lapry, testování her, čajovnu a dobrou společnost.

více

archiv

Kde koupit?

více

Přeskočit na obsah

  • DDR.CZ
  • Velkoobchod
  • Reklamace
  • Ke stažení
  • Diskuze
  • Kontakt