www.ddr.cz StepMania DDR.CZ


PřihlásitZapomenuté heslo »
Nová registrace »


TV spot jednoho z prodejců


Anketa

Líbí se vám design tanečních podložek řady X-Pad?

Celkem hlasovalo: 5748

Hledání


StepMania DDR.CZ

StepMania CZ.DDR je první opravdu česká taneční hra. Vychází z klasické a mnoha hráči léty prověřené hry StepMania. Na rozdíl od předešlých pokusů o vytvoření hry pro český trh, obsahuje českou diakritiku a také vyhodnocení v českém jazyce. Překlad hry byl vytvořen ve spolupráci s jazykovými odborníky.

Jedinou nepřeloženou částí celé hry je Editace písní. K tomuto kroku bylo přistoupeno z toho důvodu, že použitá anglická terminologie se jednotně používá a český překlad by mohl uživatele spíše zmást než mu pomoci. V sekci Ke stažení je možné nalézt podrobný český návod, jak vytvářet šipky k písním a editovat je.

Hra byla speciálně upravena a zjednodušena tak, aby se v ní snadno orientovali nejen profi hráči a počítačoví odborníci (jak je tomu u některých podobných her), ale každý, kdo si chce zaskákat. StepMania CZ.DDR nabízí velmi kvalitní rozlišení obrazu. Hrát může jeden nebo dva hráči v různých herních módech.

Ovládání hry je velmi jednoduché a zvládne ho opravdu každý. Pro zjednodušení jsou přidány i návody, jak postupovat v jednotlivých krocích. Každý hráč se tak naučí snadno a rychle celou hru ovládat.

Samozřejmostí je i možnost bezplatného rozšiřování hudby pro taneční podložky o další písně a editace stávajících písní.

I po mnoha provedených testováních se hra ukázala jako velmi stabilní, důvodem je její základ, hra StepMania, která je ověřena velkým množstvím uživatelů z celého světa.

Hra je dostupná zcela ZDARMA pro všechny a podporuje připojení ke všem typům tanečních podložek.

Hra je součástí balení každé podložky DDR.CZ a také je volně ke stažení na našich stránkách.

 

 


Novinky

Již tuto sobotu 9.2. PARDUBICE TURNAJ NA TANEČNÍCH PODLOŽKÁCH

06/02/2013

9. února 2013 - SPOFESTA CUP - TURNAJ NA TANEČNÍCH PODLOŽKÁCH

více

TvFit opět v prodeji

31/07/2012

Vážení zákazníci a příznivci tanečních podložek. Dnešním dnem je opět k dispozici interaktivní podložka TvFit.

více

Vesnička Sedlo Vás zve v neděli 29.7. 2012.

20/07/2012

Malebná vesnička Sedlo v Jižních Čechách si Vás dovoluje pozvat na pouťové odpoledne pro děti. Čeká Vás spousta legrace a her pro malé i větší. V neposlední řadě bude možnost si zaskákat na tanečních podložkách a pořádně se vyřádit.

více

PlayDance ve Fitku EDEN

20/06/2012

Ve fitku Eden v Jindřichově Hradci... Taneční podložky a Playdance, Fitko EDEN Jarošovská ulice, každé úterý a neděli od 18:30

více

Turnaj na tanečních podložkách (Brno, 8.5.2012)

02/05/2012

Všechny vášnivé tanečníky zveme na blížící se turnaj v Brně. Všechny potřebné informace naleznete na uvedeném odkazu.

více

Herní víkend se soutěží o taneční podložku

26/03/2012

Herní klub Griffin chystá poslední březnový víkend setkání milovníků deskových her Herní Víkend (30.3.- 1.4.2012)! Těšit se můžete zcela jistě na spoustu her, turnaje, lapry, testování her, čajovnu a dobrou společnost.

více

archiv

Kde koupit?

více

Přeskočit na obsah

  • DDR.CZ
  • Velkoobchod
  • Reklamace
  • Ke stažení
  • Diskuze
  • Kontakt