www.ddr.cz Diskuze


Přihlásit



Zapomenuté heslo »
Nová registrace »


TV spot jednoho z prodejců


Anketa

Líbí se vám design tanečních podložek řady X-Pad?

Celkem hlasovalo: 5753

Hledání


DDR.cz – Diskuze
provoz sponzoruje e-shop www.kukacka.cz - váš e-shop s dárky

lineární

Software na Mac?? (Mix)

jakub.pleyer, Čtvrtek, 20. květen 2010, 23:26 (před 5062 dny)

Dobrý den, prosil bych o radu, kam na software pro počítače Apple - Stepmanii jsem si stáhl, ale nepotřebuji ještě nějaký ten konfigurační program? Našel jsem ho tu jen na PC...
Dekuji Mnohokrát

S pozdravem
JP

  9547 zobrazení

Software na Mac??

xsoft ⌂, Praha, Pátek, 21. květen 2010, 10:31 (před 5061 dny) @ jakub.pleyer

Dobry den,
co chcete v programu presne konfigurovat? Pokud se jedna o nastaveni programu jako je mapovani klaves, rozliseni, az po editavi hudby, tak to se provani uvnitr Stepmanie.

  4817 zobrazení

Software na Mac??

jakub.pleyer, Sobota, 22. květen 2010, 22:12 (před 5060 dny) @ xsoft

Pri zakoupeni tanecni desky jsem dostal prilozena dve cd - na 1. je software stepmania, kde se nachazi i instalacni soubory pro Mac, na ktery se snazim desku pripojit. 2. je konfiguracni cd. ktere by melo nastavit software stepmania automaticky... to je vsak exe soubor a na macu spustit nejde. Snazil jsem se nakonfigurovat software manualne ale to nejde, jelikoz mac desku vubec nevidi... na vasich strankach jsem take nikde navod, ani konfiguracni program nenasel.

Dekuji mnohokrat za radu

s pozdravem

JP

  4824 zobrazení

Software na Mac??

xsoft ⌂, Praha, Neděle, 23. květen 2010, 12:27 (před 5059 dny) @ jakub.pleyer

Nastaveni programu je popsano napriklad zde: http://ddrportal.pocitac.com/?def=stepmania_nastaveni

Samokonfiguracni CD by par nastavilo samo, ale pres vyse uvedeny navod a Config Key/Joy Mappings toho lze dosahnout take.

Pisnicky staci rozbalit a nakopirovat do adresare /Songs (v instalace s programem Stepmania).

---

Navod na Mac a pisnicky najdete zde: http://stepmaniadirectory.com/

  5333 zobrazení

Software na Mac??

jakub.pleyer, Neděle, 23. květen 2010, 13:32 (před 5059 dny) @ xsoft

Dekuji za Vasi ochotu mi pomoci, obavam se, ze ani pres prostudovani techto odkazu nejsem schopen desku na Macu zprovoznit...
Jeste jednou jak na tom jsem... Do Maca jsem nainstaloval Stepmanii, bezi perfektne,, tady zadny problem neni. Pisnicky take mam vsechny, ktere jsou dostupne.
K problemu se dostavam az s pripojenim tanecni desky. Mac ji vubec nevidi. A nejde nastavit ani manualne. Pres konfiguraci tlacitek - K tomu by bylo potreba aby Mac videl desku... Abych najel na hodnotu tlacitka, potvrdil, zmacknutim vlozil tlacitko z desky a nasledne opet potvrdil, to se vsak nedeje...:-(
Zaroven jsem instaloval desku i na notebook s OS windows, kde bezi bez problemu, takze problem musi byt nekde mezi deskou a macam...

Dekuji za Vas cas, snad to spolecne dame dohromady

S pozdravem JP

  5127 zobrazení

Software na Mac??

hrabalma, Úterý, 24. duben 2012, 22:40 (před 4357 dny) @ jakub.pleyer

Řeším s Macem přesně ten samý problém... :(

  4258 zobrazení
769 příspěvků v 745 vláknech, 5046 přihlášených uživatelů, 35 online přihlášení uživatelé (0, 35 hosté)
Čas fóra: 29.03.2024, 12:07

Novinky

Již tuto sobotu 9.2. PARDUBICE TURNAJ NA TANEČNÍCH PODLOŽKÁCH

06/02/2013

9. února 2013 - SPOFESTA CUP - TURNAJ NA TANEČNÍCH PODLOŽKÁCH

více

TvFit opět v prodeji

31/07/2012

Vážení zákazníci a příznivci tanečních podložek. Dnešním dnem je opět k dispozici interaktivní podložka TvFit.

více

Vesnička Sedlo Vás zve v neděli 29.7. 2012.

20/07/2012

Malebná vesnička Sedlo v Jižních Čechách si Vás dovoluje pozvat na pouťové odpoledne pro děti. Čeká Vás spousta legrace a her pro malé i větší. V neposlední řadě bude možnost si zaskákat na tanečních podložkách a pořádně se vyřádit.

více

PlayDance ve Fitku EDEN

20/06/2012

Ve fitku Eden v Jindřichově Hradci... Taneční podložky a Playdance, Fitko EDEN Jarošovská ulice, každé úterý a neděli od 18:30

více

Turnaj na tanečních podložkách (Brno, 8.5.2012)

02/05/2012

Všechny vášnivé tanečníky zveme na blížící se turnaj v Brně. Všechny potřebné informace naleznete na uvedeném odkazu.

více

Herní víkend se soutěží o taneční podložku

26/03/2012

Herní klub Griffin chystá poslední březnový víkend setkání milovníků deskových her Herní Víkend (30.3.- 1.4.2012)! Těšit se můžete zcela jistě na spoustu her, turnaje, lapry, testování her, čajovnu a dobrou společnost.

více

archiv

Aktuální diskuse

Keto Melt Gummies – How Do They Help You Lose Weight

29/03/2024

Keto Melt Gummies Reviews - give a serviceable and helpful decision to work on y...

více

Keto IQ ACV Gummies

29/03/2024

Keto IQ ACV Gummies https://fitgoalfutrall.blogspot.com/2024/03/keto-iq-acv-gum...

více

serviciile oferite

29/03/2024

Sunt extrem de impresionat de serviciile oferite [link=https://rapid-nebancar.ro...

více

Prodejci

Přeskočit na obsah

  • DDR.CZ
  • Velkoobchod
  • Reklamace
  • Ke stažení
  • Diskuze
  • Kontakt